DILLUNS 17:00h ENCARNA 

"Querubins"

Gisela López Muñoz

Janot Sánchez Casals

Maria Eugenia Ansola Badorres

Daniel Cervera Ponte

Julia Pérez Martín

Sofia Collada

Vanessa Cardona Calvo

DS 6/10 inici de curs

DLL 15/10 

DLL 29/10

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DLL 12/11

DS 01/12 sessió conjunta

DLL 03/12

DLL 17/12

DLL 21/01

DS 26/01 sessió conjunta

DLL 04/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DLL 18/02

DLL 11/03

DS 23/03 sessió conjunta

DLL 25/03

DG 07/04 formació pares i nens

DLL 08/04

DLL 06/05

DS 18/05 sessió conjunta

DLL 20/05

DS 01/06 final de curs

DILLUNS 18:45h  BELÉN

Eloi Buil Buetas

Adría Roca Corominas

Bruna Florit Piqueras

Anna Arias Rivas

Laia Buil Buetas

Martin Ariel Raso

DS 6/10 inici de curs

DLL 15/10 

DLL 29/10

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DLL 12/11

DS 01/12 sessió conjunta

DLL 03/12

DLL 17/12

DLL 21/01

DS 26/01 sessió conjunta

DLL 04/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DLL 18/02

DLL 11/03

DS 23/03 sessió conjunta

DLL 25/03

DG 07/04 formació pares i nens

DLL 08/04

DLL 06/05

DS 18/05 sessió conjunta

DLL 20/05

DS 01/06 final de curs

DISSABTE 19:00h  ENCARNA

Carlos Val Bastante

Héctor Burdallo Pulido

Jana Ruiz Porras

Biel Prats Sánchez

Guillem Parra Picado

DS 6/10 inici de curs

DS 20/10 

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DS 17/11

DS 01/12 sessió conjunta

DS 15/12

DS 12/01

DS 26/01 sessió conjunta

DS 02/02

DS 09/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DS 09/03

DS 23/03 sessió conjunta

DS 06/04

DS 27/04

DS 011/05

DS 18/05 sessió conjunta

DS 25/05

DS 01/06 final de curs

DILLUNS 17:00h  ENCARNA

"Serafins"

Viola Auset Duran

Carmen Remón Mateo

Paula Moltó Pascual

Claudia Ramirez de Pedro

Carla Villuendas Anguera

Marcel Bertrán Lana

DS 6/10 inici de curs

DLL 22/10 

DLL 05/11

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DLL 19/11

DS 01/12 sessió conjunta

DLL 10/12

DLL 14/01

DS 26/01 sessió conjunta

DLL 28/01

DLL 11/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DLL 25/02

DLL 18/03

DS 23/03 sessió conjunta

DLL 01/04

DG 07/04 formació pares i nens

DLL 29/04

DLL 13/05

DS 18/05 sessió conjunta

DLL 27/05

DS 01/06 final de curs

DILLUNS 18:45h  LOURDES

Hugo Haro Martinez

Alan Gonzalez Segura

Ivan Fornieles Vera

Dan Jaén Puig

DS 6/10 inici de curs

DLL 22/10 

DLL 05/11

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DLL 19/11

DS 01/12 sessió conjunta

DLL 10/12

DLL 14/01

DS 26/01 sessió conjunta

DLL 28/01

DLL 11/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DLL 25/02

DLL 18/03

DS 23/03 sessió conjunta

DLL 01/04

DG 07/04 formació pares i nens

DLL 29/04

DLL 13/05

DS 18/05 sessió conjunta

DLL 27/05

DS 01/06 final de curs

DISSABTE 19:00h  NOA/ANNA

Eloi Sánchez Bassa

Natalia Vega Gonzalez

Joan Fernandéz-Díaz Castro

Pablo Ortiz Cayuela

DS 6/10 inici de curs

DS 20/10 

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DS 17/11

DS 01/12 sessió conjunta

DS 15/12

DS 12/01

DS 26/01 sessió conjunta

DS 02/02

DS 09/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DS 09/03

DS 23/03 sessió conjunta

DS 06/04

DS 27/04

DS 011/05

DS 18/05 sessió conjunta

DS 25/05

DS 01/06 final de curs

DISSABTE 19:00h  ALBERT

Jaume Palom Sánchez

Martí Rueda Gallego

Pau Padilla Solanes

Tiffany Teresa Otero Bueno

Mar Binefa

DS 6/10 inici de curs

DS 20/10 

DS 10/11 sessió conjunta i formació de pares

DS 17/11

DS 01/12 sessió conjunta

DS 15/12

DS 12/01

DS 26/01 sessió conjunta

DS 02/02

DS 09/02

DS 16/02 sessió conjunta i formació de pares

DS 09/03

DS 23/03 sessió conjunta

DS 06/04

DS 27/04

DS 011/05

DS 18/05 sessió conjunta

DS 25/05

DS 01/06 final de curs